Stránky Mrázek topení vytvořila naše reklamní TAOX agentura specializovaná na na prostředí medií a internetu.

Těmito stránkami chceme našim stávajícím i novým zákazníkům představit nejnovější projekty a stránky našich klientů. V případě, že se Vám některé z uvedených projektů líbí a máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Naše studio se nezabývá pouze tvorbou webových stránek ale také tvorbou tisků videí a celkovým marketingem.

Zajišťujeme propagaci webu www.mrazektopeni.cz. V případě, že máte zájem podpořit tyto webové stránky, neváhejte kontaktovat firmu www.taox.cz.

Alkohol testery nejen do auta

Alkohol testery nejen do auta

Náš vlasní obchodní projekt, založen na prodeji alkohol testerů pro Český trh. Web je postaven na našem systému TAOX SHOP s unikátní grafikou.

Na stránkách máte možnost zakoupit alkohol testery od oficiálního dovoce do České republiky. Samozřejmostí jsou digitální detektory pro profesionální použití, jejich příslušenství a navíc také testy na drogy.

Pokud chcete, můžete navštívit přímo oficiální stránky internetového obchodu alkohol testerů zde.

Tuning as - komunitní server pro tuning

Tuning as - komunitní server pro tuning

Rovněž náš osobní projekt, který je zaměřen na tuningovou scénu. Jedná se o informační portál s vlastním eshopem, který je postaven z naší dílny TAOX.

Fiskars sekery a rýče - nářadí

Fiskars sekery a rýče - nářadí

U webu nářadí fiskars jsme se postarali o spuštění vlastního E-shopu s grafikou na míru. Staráme se také dále o kompletní správu a marketing pro tyto stránky. Na webu naleznete veškeré produkty společnosti Fiskars, které jsou bezkonkureční co se týče výdrže a kvality zpracování.

Antiradary a laserové rušičky

Antiradary a laserové rušičkyTvorba internetového obchodu specializovaného převážně na certifikované antiradary a laserové rušičky pro Českou republiku. Pro klienta tvoříme také tisky a staráme se o optimalizaci stránek pro vyhledávače. Z marketingového hlediska jsme se podíleli na tvorbě nového produktu pro EU s názvem Spektr euro-cz.

Na webu naleznete různé druhy radarů, ať už přenosné, pevné, přes ochrany pro motorky, až po laserové rušičky a přísušenství.

Pilové kotouče GSP Zborovice

pilové kotouče GSP Zborovice

Tvorba stránek, katalogů, videí a další služby pro Českého výrobce pilových kotoučů a nožů. Firma se zabývá kompletní zakázkovou výrobou dle přání zákazníka různých typů kotoučů na řezání. Produkce putuje do celého světa. Stránky obsahují obrovské množství informací ve více než dvaceti jazycích.

Dovoz auta z USA a též lodí z USA

Dovoz auta z USA a též lodí z USA

Portál zajišťující dovoz aut a dokonce lodí z USA i Evropských zemí. Jsme schopni díky našim spolupracovníkům zařídit veškerý servis a služby týkající se dovozu automobilů nebo lodí z USA, Anglie případně jiných zemí. Na stránkách Vám ochotně poradí a doporučí správný postup při dovozu.

Univerzální plachty, plachty na auta, perlinka

Univerzální plachty, plachty na auta, perlinka

Jeden z našich projektů prodeje zboží do České republiky i na Slovensko. Díky našemu vlastnímu internetovému obchodu jsme využili spolupráce s dodavatelem plachet do ČR a zabýváme se prodejem různých druhů plachet, perlinky, stínících sítí, krycích plachet na auta nebo motorky, bazény i stavby aj. Díky našim zkušenostem v oblasti SEO máme stránky na předních pozicích vyhledávačů. Naši spolupracovníci se pak starají o samotný chod prodeje zboží.

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

Výroba a prodej plastových i hliníkových oken

Stránky jednoho z našich větších a dobrých klientů. Staráme se o kompletní provoz stránek od grafiky až po tvorbu redakčního systému na přání zákazníka. Dále zákazníkovi tvoříme grafiku pro reklamu do tisků, na billboary a jiné. Firma V Okno se specializuje na výrobu plastových a hliníkových oken i dvěří. Prodejní místa jsou Brno, Zlín, Kroměříž, Uherské Hradiště, Přerov, Holešov, Prostějov, Vyškov, Otrokovice, Skaštice.

Vruty Krinner do země

Vruty Krinner do zeměInternetový obchod se zemními vruty běžící na našem vlastním systému internetového obchodu. Zabýváme se prodejem těchto zavrtávacích tyčí, které postupem času nahradí betonování u určitých staveb jako ploty, pergoly, dřevěné stavby ale také například dopravní značení a podobné.

Postřikovače a manipulační technika MGM

Postřikovače a manipulační technika MGM

Pro zákazníka MGM a.s. jsme v minulosti optimalizovali stránky na SEO a doplňovali starší web. V roce 2012 jsme zákazníkovi spustili nové internetové stránky na TAOX CMS systému upraveného dle požadavků zákazníka. Grafika byla námi realizována. Ve stejném období jsme také spustili druhý web s internetovým obchodem, zabávající se prodejem zemědělských trysek. U obou webů jsme se postarali o naplnění obsahem.

Kufry a zavazadla - Carlton, Troop

Kufry a zavazadla Carlton a TroopNáš jeden z posledních internetových obchodů zaměřen na specializovaný prodej luxusních značek s kufry a zavazadly Carlton a Troop.